sertifikavimas-lff.png
2021-12-09
Prasidėjo registracija į 2022 m. futbolo ugdymo organizacijų sertifikavimo procesą

Gruodžio 7 d. Lietuvos futbolo federacijos Vykdomasis komitetas patvirtino atnaujintą futbolo ugdymo organizacijų sertifikavimo projekto dokumentą. 

Gruodžio 8 d. prasidėjo registracija į 2022 m. organizacijų sertifikavimą. Registracija truks iki gruodžio 20 d. Užpildytą prašymo formą reikia atsiųsti el. paštu d.jonaitiene@lff.lt

Pagrindiniai pakeitimai atlikti po bandomojo proceso buvo: vadybiniai, infrastruktūros, sporto personalo, sportinės veiklos kriterijai turi būti įgyvendinami kaip privalomi, atsižvelgiant į sertifikavimo lygmenį, į kurį organizacija pretenduoja, o tam tikri treniravimo proceso kriterijai bus vertinami taškais.

Taip pat buvo koreguoti sertifikavimo proceso terminai. 2022 m. sertifikavimo projekte numatytos skatinimo priemonės bus skiriamos tik toms futbolo ugdymo organizacijoms, kurios, pasibaigus bandomajam projektui, toliau dalyvauja projekte. Organizacijoms, kurios dalyvauja projekte pirmus metus, skatinimo priemonės skiriamos nebus.

Futbolo ugdymo organizacijų sertfifikavimo proceso dokumentai:

Prašymo dėl dalyvavimo sertifikavimo procese forma 2022 m.

Sertifikavimo proceso terminai

Futbolo ugdymo organizacijų sertifikavimo sistema

Futbolo ugdymo organizacijų sertifikavimo sistemos priedas

#Sertifikavimas
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.