sertifikavimas-lff.png
2021-07-09
Nukeliama futbolo ugdymo įstaigų sertifikavimo pabaiga

Tęsiasi bandomasis futbolo ugdymo įstaigų sertifikavimo projektas – šiuo metu vyksta projekte dalyvaujančių sertifikato siekiančių organizacijų lankymas. 

Jau anksčiau buvo atrinktos bei patvirtintos 31 organizacija, kurios atitiko visus keliamus reikalavimus bei oficialiai tapo bandomojo sertifikavimo projekto dalyvėmis.

Greta visų šių organizacijų yra ir Vilniaus futbolo akademija (VFA). Jie taip pat dalyvauja sertifikavimo procese, tačiau dėl nepakankamai ilgai (2 metus) nenutrūkstamai vykdomos veiklos šiemet oficialaus sertifikato gauti negalės, tačiau turės galimybę būti įvertinta ekspertų ir sertifikatą gauti kitais metais.

Šiuo metu projektas yra perėjęs į kitą etapą – ekspertai lankosi akademijose bei vertina jų veiklą.

Akademijas ir jų veiklą bei kokybę sertifikavimo sistemos projekto kontekste vertina nepriklausomi arba nepriklausomumo sutartį sudarę (su nė viena iš sertifikuojamų organizacijų nesusiję) ir konfidencialumo susitarimus turintys ekspertai – visų sportinių kriterijų vertinimo komisiją sudaro Deimantas Bička, Deivis Kančelskis, Vytas Jančiauskas ir Rimvydas Kochanauskas, tuo tarpu vadybinių kriterijų bei išteklių vertininimo komisijoje yra Diana Jonaitienė, Ignas Marcinkevičius bei Algirdas Kvalkauskas.

Prieš pradedant įstaigų lankymą buvo tikimasi, kad visas įstaigas pavyks aplankyti iki birželio pabaigos, o įvertinti – liepos mėnesį, vis dėlto dėl susiklosčiusių techninių aplinkybių įstaigų lankymo bei vertinimo laikotarpis yra pratęsiamas iki rugpjūčio pabaigos. 

Aplankius visas įstaigas ir surinkus reikalingą informaciją, visas projekto vykdymas bus pristatytas LFF Vykdomojo komiteto posėdyje. 

#Sertifikavimas
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.