sertifikavimas-lff.png
2021-02-11
Futbolo įstaigų bandomojo sertifikavimo sistemos projekto eiga: paraiškų teikimas ir diskusijos su ekspertais

Šių metų pradžioje pristatytas futbolo ugdymo įstaigų sertifikavimo projektas įgauna pagreitį – prasidėjo pirmasis projekto etapas: organizacijų paraiškų teikimas.

Pagrindinis projekto tikslas – padėti organizacijoms tiksliai įsivertinti savo darbo kokybę, nusistatyti esmines gaires veiklai tobulinti ir, bendradarbiaujant su LFF, siekti aukščiausių veiklos kokybinių kriterijų.

Primename, kad futbolo ugdymo organizacijos paraiškas dalyvauti projekte teikti gali iki vasario 15 dienos.

Dalyvaujančių organizacijų skaičius bus patvirtintas vasario 18-ąją, LFF Vykdomojo komiteto (VK) posėdyje.

Vasario pabaigoje arba kovo pradžioje planuojamas darbo grupės susirinkimas su dalyvaujančiomis organizacijomis, kuriame šios bus informuotos apie tolimensnę projekto eigą ir darbą COMET sistemoje, su kuria organizacija ir dirbs bei kurioje teiks reikiamus dokumentus nuo kovo 1 dienos iki balandžio 1 dienos (data gali nežymiai kisti).

Šiuo metu vyksta pasiruošimas procesui, pokalbiai su Lietuvos sporto universitetu (LSU), su kuriuo bus bendradarbiaujama vertinant vadybinius kriterijus, taip pat buvo susitikimas su Lietuvos futbolo trenerių valdybos taryba.

„Labai džiaugiamės, kad bus dirbama su kompetetingais asmenimis bei su nekantrumu laukiame projekto pradžios ir proceso, kuris bus iššūkis visiems – tiek organizacijoms, tiek Lietuvos futbolo federacijai, tiek projekto ekspertams. Per šį bandomajį laikotarpį mes pamatysime, kas sistemoje veikia, kas neveikia ir ką galime tobulinti“, – sakė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Sertifikavimo sistemos eiga:

– Nuo 2021 m. vasario 1 d. iki 2021 m. vasario 15 d. vyksta organizacijų prašymų dalyvauti sertifikavimo procese teikimas.

– Nuo 2021 m. kovo 1 d. iki 2021 m. balandžio 1 d. vyksta organizacijos dokumentacijos pateikimas vertinti.

– 2021 m. rugpjūčio 1 d. organizacijai išduodamas atitinkamo lygio sertifikatas. 

Organizacija, užpildžiusi prašymo sertifikuotis formą, ją privalo atsiųsti el. pašto adresu sertifikavimas@lff.lt

Prašymo sertifikuotis forma.

Futbolo ugdymo organizacijų sertifikavimo sistemos dokumentas.

#Sertifikavimas
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.