1-44.jpg
2022-05-26
Regioninių treniruočių centrai trečiadienį subūrė virš 200 jaunųjų žaidėjų

Įsibėgėjo Lietuvos futbolo federacijos Regioninių treniruočių centrų projektas, įtraukęs gabiausius 2009 ir 2010 metais gimusius žaidėjus.

LFF Techninio departamento surengtų atvirųjų treniruočių metu pastebėti žaidėjai buvo pakviesti į pirmąją regioninę treniruotę. Gegužės 25 dieną tuo pačiu metu treniruotė vyko Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose, įtraukdama virš 200 jaunųjų žaidėjų.

Šiemet planuojama turėti po aštuonias treniruotes kiekviename Regioninių treniruočių centre. Artimiausia treniruotė numatyta birželio 22 dieną.

„Likome labai patenkinti trečiadienį matytais vaizdais treniruotėse. Vaikai yra itin motyvuoti, „valgantys“ kiekvieną trenerio žodį. Mūsų noras yra perteikti jauniesiems žaidėjams kaip svarbu būti individualiai stipriu šiuolaikinio futbolo kontekste. Tikimės, šis projektas ateityje plėtosis, įtrauks dar daugiau merginų ir vaikinų“, – pažymėjo projekto vadovas Lukas Artimavičius.

Treniruotės Vilniuje fotoalbumas

#LFFprojektai
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.