pradinuku-foto-2022-trec.jpg
2022-11-25
Pradinukų lygos dalyviai išbandė reakcijos žaidimus

Net 428 bendrojo lavinimo mokyklų klases ir komandas sutelkęs „Pradinukų lyga – iššūkių mėnuo“ projektas įkopė į trečiąją savaitę.

Šį kartą vaikai pamokų metu išbandė budrumą ir koordinaciją skatinančius komandinius žaidimus - „kryžiukai ir nuliukai“, „puolėjas–gynėjas–vartininkas“, „mūrininkas“. Užsiėmimų akcentu tapo įvairūs reakcijos žaidimai, atliekami poromis.

Individualų iššūkį parengė kamuolio valdymo virtuozas Eduardas Butiuto, parodydamas vaikams futbolo triuką, turintį tris sudėtingumo lygius.

Visas vaizdo pamokėles vaikams „Pradinukų lygoje“ dalyvaujančios įstaigos ir vaikai gali rasti šioje www.pradinukulyga.lt svetainės skiltyje.

„Mokiniai labai laukia užduotėlių. Dabar jiems kūno kultūros pamoka pasidarė kažkas tokio fantastiško, nes jie žino, kad atliks užduotėles. Dėka „Pradinukų lygos“ vaikai pasidarė aktyvesni, pasiruošia pamokoms, jų akys žiba belaukiant, kas bus toliau. Tikrai, futbolo žaidimai ir užduotėlės jiems yra itin įdomios.

Labai smagu, kad futbolu ugdomas komandinis darbas ir vaikai išmoksta susitelkti, užsimezga draugystės. Su vaikais labai smagu dirbti. Nors visų savaičių užduotys sudomino, bet iš trečiosios savaitės itin patiko reakcijos žaidimai. Kai leidi vaikams pažaisti futboliuką, tada iš karto pasimato, kad tai naudinga ir smagu vaikams“, – atsiliepė Druskininkų „Saulės“ pagrindinės mokyklos pradinio ugdymo mokytoja Dalia Kavaliauskienė.

„Mūsų mokyklos vaikams tikrai patinka užduotys ir iššūkiai. Tėveliai per susirinkimus pasakojo, kad viena iš mėgstamiausių vaikų veiklų – tai užpildyti knygeles ir susiskaičiuoti pelnytus taškus.

Pertraukų metu vaikai su futbolo kamuoliais atlieka individualius iššūkius, o per kūno kultūros pamokas su visų pradinių klasių moksleiviais įsijungiame į veiklas ir atliekame jas kartu. Džiaugiamės gautu inventoriumi iš organizatorių, kurį panaudojame per pamokas. Tad visų įspūdžiai yra tikrai puikūs“, – teigė Rokiškio Senamiesčio progimnazijos mokytoja Loreta Baravickienė.

#PradinukųLyga #LFFprojektai
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.