img-2078.jpg
2023-05-07
Pradėta merginų registracija į regioninių futbolo talentų centrų atviras treniruotes

Gegužės ir birželio mėnesį startuos atvirosios treniruotės, skirtos 2009–2011 metais gimusioms futbolininkėms iš visos Lietuvos.

Lietuvos futbolo federacijos techninio departamento  pristatyta regioninių futbolo talentų centrų iniciatyva yra skirta kokybiškai vykdyti jaunųjų futbolininkių ugdymą, identifikuoti talentingas žaidėjas ir padėti joms įgyvendinti savo potencialą.

Gegužės ir birželio mėnesiais merginos bus kviečiamos užsiregistruoti į atviras treniruotes regioniniuose futbolo talentų centruose Klaipėdoje, Šiauliuose, Utenoje, Vilniuje ir Kaune.

Susipažinti išsamiau apie projektą galite šioje naujienoje.

LFF Techninis departamentas kviečia treniruotėse norinčias dalyvauti futbolininkes užsiregistruoti, užpildžius šią elektroninę registracijos formą: https://forms.office.com/e/ZHm3PFg1fY.

Registracijos formoje prašome nurodyti žaidėjos vardą, pavardę, gimimo metus, atstovaujamą organizaciją. Registracija bus baigta likus dienai iki atvirosios treniruotės.

Artimiausių treniruočių tvarkaraštis:

Gegužės 15 d. (pirmadienis) – Klaipėdos futbolo mokyklos stadionas, vyks 13:30–15:00 val.;

Gegužės 16 d. (antradienis) – Šiaulių Gytarių stadionas, vyks 15:00–16:30 val.;

Gegužės 20 d. (šeštadienis) – Utenos Utenio stadionas, vyks 16:00–17:30 val.;

Birželio 1 d. (ketvirtadienis) – Vilniaus LFF stadionas, vyks 15:00–16:30 val.;

Birželio 20 d. (antradienis) – Kauno LFF treniruočių centro stadionas, vyks 15:00–16:30 val.

#LFFprojektai
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.