dsc-8237.jpg
2022-08-24
Norintys išmėginti teisėjavimą kviečiami į seminarą Vilniuje

Užsimezgus bendradarbiavimui tarp LFTA ir futbolo akademijų, pradėta registracija į nemokamą pradedančių teisėjų seminarą, kuris vyks rugpjūčio 30 dieną Vilniuje, LFF stadione.

Rugpjūčio mėnesį Lietuvos futbolo teisėjų asociacija (LFTA) surengė vizitus į „Samsung Galaxy Watch“ Elitinėje jaunių lygoje dalyvaujančias akademijas, kur supažindino žaidėjus ir personalą su teisėjų darbo specifika.

LFTA sekretorius Šarūnas Tamulynas džiaugėsi, jog šie vizitai į akademijas buvo sėkmingi, paskatinus abipusį supratimą bei sulaukus jaunųjų futbolininkų noro išbandyti teisėjo amplua.

Plėtojant edukacinį projektą, LFTA rugpjūčio 30 dieną nuo 18:00 valandos LFF stadiono konferencijų salėje surengs nemokamą atvirą seminarą, kuriame bus pristatomi futbolo taisyklių pagrindai, po kurių kiekvienas dalyvis galės pasitikrinti savo žinias sprendžiant teorijos testą.

„Mums svarbu įtraukti jaunąją kartą ir entuziastus, kurie yra susidomėję teisėjavimu ir nori susipažinti su pačiais pirminiais pagrindais. Viliamės, jog po šio seminaro Vilniaus regione turėsime daugiau pradedančiųjų teisėjų, tiek vaikinų, tiek merginų.

Per pastaruosius metus Lietuvoje ženkliai paaugo jaunimo futbolo rungtynių skaičius, tad pradedantieji teisėjai iškart įgytų patirties šiose varžybose, o jos tikrai pasitarnautų motyvuotų teisėjų tolesnei profesinei pažangai“, – pažymėjo Šarūnas Tamulynas.

Registracija į seminarą vykdoma el. paštu – s.tamulynas@lff.lt

 

#LFFprojektai
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.