1-3.jpg
2022-04-29
Atsinaujinęs Regioninių treniruočių centrų projektas sutelkė žaidėjus Vilniuje ir Kaune

Balandžio 27 ir 28 dienomis startavo atvirosios treniruotės gabioms merginoms ir vaikinams, kurias surengė LFF Techninis departamentas.

Pirmieji du užsiėmimai įtraukė 2009 m. gimimo merginas ir 2010 m. gimimo vaikinus. LFF stadione turėjo galimybę pasirodyti žaidėjai iš Vilniaus apskrities, o LFF Kauno treniruočių centre – žaidėjai iš Alytaus, Kauno ir Marijampolės apskričių.

Gegužės mėnesio 4–5 dienomis projektas įtrauks Šiaurės ir Vakarų Lietuvos regionus, atvirąsias treniruotes suplanavus Panevėžyje ir Klaipėdoje. Į jas užsiregistruoti galima šioje nuorodoje.

„Esu laimingas matydamas tokią motyvuotų ir gabių žaidėjų gausą. Išvydus futbolininkus, atvykusius į atvirąsias treniruotes Vilniuje ir Kaune, supratome, kad turime daug talentingo jaunimo. Projekto visiems dalyviams nusimato labai atsakingas darbas padėti šį talentą toliau ugdyti ir tobulinti“, – įspūdžiais pasidalino LFF techninis direktorius Reinholdas Breu.

„Pirmieji renginiai davė labai gerą toną visam Regioninių treniruočių centrų projektui. Per šias dvi dienas pamatėme daug gabių, motyvuotų ir, svarbiausia, laimingų žaidėjų. Norėsime paskatinti jaunuosius futbolininkus registruotis į būsimas treniruotes Panevėžyje ir Klaipėdoje“, – pažymėjo projekto vadovas Lukas Artimavičius.

 

#LFFprojektai
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.