integracija2021.jpg
2022-02-11
Patvirtinti 2021 m. #JaunimasPRO rezultatai

Programos „Lietuvos jaunimo integracija į profesionalų vyrų futbolą“ rezultatai patvirtinti š. m. vasario 10 d. LFF Vykdomojo komiteto posėdyje.

Šia programa siekiama skatinti Lietuvos futbolo klubus investuoti į jaunimo ugdymą ir motyvuoti klubų komandas, kurie sezono metu suteikė jauniesiems žaidėjams daugiausiai žaidybinės praktikos.

Pagal 2021 m. programos reglamentą, piniginis fondas turėjo būti paskirstytas trims A lygos, trims LFF Pirmos lygos, trims LFF Antros lygos klubams, kurie tapo savo pirmenybių taškų įskaitų lyderiais. Surinktas piniginis fondas siekia 208750 eurų – 50000 eurų sumą sudarys LFF skirtos lėšos, o likusią sumą – už legionierių mokestį surinktos lėšos.

Šiemet daugiausiai taškų savo įskaitose pelnė ir prizininkais tapo po 3 klubų komandas iš A, I ir II lygų: DFK „Dainava“, FC „Hegelmann“, FK „Nevėžis“; Baltijos FA, FA „Šiauliai“, FK „Babrungas“; Klaipėdos FM, FK „Utenis“, „BE1 NFA“.

#JaunimasPro
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.