img-8859.jpg
2019-07-24
Stažuotė Belgijoje: pirmieji įspūdžiai

RSC „Anderlecht“ jaunimo ugdymo programoje dalyvaujančių Lietuvos futbolo organizacijų techniniai direktoriai semiasi naujos patirties.

Hoogstrateno fubolo komplekse vyksta „Anderlecht“ jaunimo komandų treniruočių procesas. Pirmieji į stažuotę išvyko Lietuvos futbolo organizacijų treneriai, kuriose vyrauja U11 – U14 amžiaus grupių komandos.

Šiuo metu Belgijoje stažuojasi Povilas Baliukonis (FA „Dainava“), Andrius Bendikas (Tauragės FA), Giedrius Budginas (FK „Atmosfera“), Kęstutis Ivaškevičius (Klaipėdos FA), Simas Kumža (FK „Babrungas“), Virmantas Lemežis (FK „Riteriai“), Andrius Lipskis (FK „Džiugas“), Romas Škudas (FK „Nevėžis“), LFF atstovai Deimantas Bička ir Algirdas Kvalkauskas.

Per pirmąją dieną direktoriai sukaupė daug informacijos ir atkreipė dėmesį į išankstinį pasiruošimą treniruotėms, pačių treniruočių struktūrą, pratimų palaipsnį sudėtingėjimą, kontratakų akcentavimą, vartininkų aktyvų įtraukimą į žaidimą, trenerių darbo energingumą. 

„Visos dienos yra taip suplanuotos, jog nėra laiko pašaliniams darbams. Susirinkimai, treniruotės, apžvalgos, įvairios paskaitos – tiek mūsų techniniams direktoriams, tiek jauniesiems futbolininkams. Vyksta pastovus tobulinimasis ir veikla, kuri nukreipta į vaikų ruošimą. Mūsų techniniai direktoriai ir treneriai turi galybę pavyzdžių, ką galima savo akademijose keisti į gerą, kaip ugdyti teigiamą mentalitetą, skatinti žaidėjų motyvaciją“, – stovyklos ypatybes pakomentavo Deimantas Bička.

#Anderlecht
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.