anderlecht.png
2021-01-31
Sausio mėnesį vainikavo seminarai apie mentaliteto ugdymą ir 5×5 formato treniruotes

RSC „Anderlecht“ jaunimo ugdymo programoje dalyvaujančių Lietuvos futbolo akademijų treneriai sausio mėnesį gilino žinias aktualiomis temomis apie jaunųjų žaidėjų mentaliteto ugdymą ir 5 prieš 5 žaidimo modelio treniruočių kategorijų praktinį panaudojimą.

Sausio 27-ąją surengtas mentaliteto ugdymo ciklo seminaras, kurio tema – „ Mėgaukis iš švęsk“. Treneriai supažindinti su teorine medžiaga, kurią galima pritaikyti rungtynių, treniruočių metu ir apskritai įvairiose kitose gyvenimo situacijose.

Po dviejų dienų trenerius subūrė seminaras apie 5×5 žaidimo modelio treniruočių kategorijas, akcentuojant kamuolio valdymo pratimus. Kaip pažymėjo seminaro lektoriai, atlikdami šiuos pratimus 7–8 metų vaikai didžiausią dėmesį skiria įsisavinti ir tobulinti kamuolio valdymo technikos įgūdžius.

Seminaro metu pademonstruoti 8 pratimai, jų pritaikymas treniruotėje ir didaktiniai patarimai. Šiuos pratimus parengė RSC „Anderlecht“ 5×5 futbolo formato treneriai, siekiant pagerinti kamuolio valdymo techniką. Akcentuoti orientuotos kontrolės ir perdavimo, smūgavimo, manevravimo bei 1×1 – 2×1 – 2×2 situacijų pratimai.

#Anderlecht
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.