1562678933-lfftechninis.jpg
2019-07-08
Pristatytas naujas LFF Techninis direktorius P. De Wilde

Pirmadienį Vilniuje vyko Lietuvos futbolo federacijos Vykdomojo komiteto posėdis, kuriame buvo priimtas sprendimas dėl naujojo LFF techninio direktoriaus. 

Naujuoju LFF techniniu direktoriumi buvo paskirtas belgas Patrickas De Wilde, kuris turi dvidešimties metų patirtį dirbant vyriausiojo trenerio, vyriausiojo trenerio asistento, techninio direktoriaus bei konsultanto pozicijose tokiose šalyse, kaip Belgija, Kinija, Marokas, Saudo Arabija, Iranas, Austrija, Vengrija ir Alžyras.

P. De Wilde dosjė ir praeities darbai.

Federacija su 55 metų specialistu, išbandžiusiu minėtas roles tiek klubuose, tiek nacionalinėse rinktinėse, komunikavo apie pusmetį, taip pat sulaukusi tvirtų rekomendacijų iš FIFA techninio direktoriaus. Anot LFF prezidento Tomo Danilevičiaus, iš futbolo šalies atvykęs P. De Wilde su savimi atsineša didelį patirties bagažą: „Manau, kad jis mums suteiks daug svarbių žinių ir padės kelti mūsų futbolo lygį. Jis bus atsakingas už vaikų ugdymo koordinavimą ir artimai dirbs su „Anderlecht“ programos vadovais. Taip pat Patrickas atsakys už rinktinės trenerių formavimą ir programas, bendradarbiaus su nacionalinės rinktinės treneriu. Jis kuruos trenerių ugdymo programos ir siūlys pataisymus esamoje metodikoje. Su jo pagalba į Lietuvą atsivešime daugiau kokybiškų specialistų, kurie ves trenerių kursus“.

LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius pridėjo: „Žengėme dar vieną žingsnį ir vykdome tai, ką žadėjome. Norėjome susirasti techninį direktorių ankščiau. Turėjome penkis-šešis realius kandidatus į šią poziciją, bet paskutiniajame etape geriausią įspūdį paliko Patrickas. Nebijau to pasakyti, bet, manau, kad pirmą kartą Lietuvos futbolo istorijoje, tikiuosi, turėsime tikrą techninį direktorių, kuris rūpinsis trimis kolonomis – nacionalinės rinktinės treneriais, jaunimo ugdymo ir „Anderlecht“ sistemos tinkamas implementavimas ir betarpiškas darbas su futbolo trenerių rengimo asociacija. Dedame dideles viltis į šį savo srities specialistą“.

E. Stankevičiaus teigimu, siekiama pasirašyti trijų metų sutartį, o darbą P. De Wilde turėtų pradėti rugpjūčio 1 dieną.

P. De Wilde spaudos konferencijoje padėkojo LFF vadovams už pasitikėjimą ir teigė, kad jam tai bus vienas svarbiausių iššūkių karjeroje: „Lietuvos futbolas, mano manymu, dabar susiduria su iššūkiais, bet aš taip pat manau, jog tai yra galimybės. Man bus labai svarbu, kad artimai dirbčiau su visais futbolo departamentais – vadovais, varžybų vykdymo, finansų, rinkodaros ir komunikacijos, rinktinių ir techniniu departamentu, kuriam pats ir vadovausiu. Artimiausi treji metai bus labai svarbūs Lietuvos futbolui, atsižvelgiant į projektą, kurį ruošiu“.

„Mūsų, kaip komandos tikslas, turėtų būti užauginti Lietuvos futbolo žaidėją pagal geresnę ugdymo sistemą. Dirbsiu artimai su „Anderlecht“ atstovais ir stebėsiu jaunimo ugdymo sistemos įdiegimą, taip pat jos implentavimą ir nacionalinėse rinktinėse. Mes kalbame ne tik apie vaikinus, bet ir mergaites. Svarbiausi aktoriai šiame procese bus žaidėjai ir treneriai, todėl seksiu vystymąsi abiejų sričių darbe. Dabar turėsiu laikotarpį viską įvertinti, pasikalbėti su akademijų treneriais ir visa bendruomene, tuomet pasiruošiu didįjį darbo planą“, - pasakojo belgas.

#Anderlecht
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.