img-0280-1.jpg
2020-07-03
Plečiasi „Anderlecht“ ugdymo programos akademijų tinklas

Lietuvos futbolo federacijos Vykdomojo komiteto nariai pritarė, kad Klaipėdos futbolo mokykla dalyvautų „Anderlecht“ programoje.

Pagal ją Klaipėdos FM auklėtiniai treniruotis pradės nuo rugpjūčio mėnesio. „Anderlecht“ jaunimo ugdymo programoje dalyvauja 18 Lietuvos futbolo akademijų.

Birželio 29 dieną Klaipėdos FM lankėsi šios programos įdiegimo projektui vadovaujantis Deimantas Bička ir LFF Techninio departamento vadybininkas Lukas Artimavičius.

„Supažindinome su jau atliktais „Anderlecht“ programos įdiegimo darbais kitose šalies futbolo akademijose ir įvertinome Klaipėdos futbolo mokyklos situaciją. Aptarėme pirmus žingsnius ir darbus, pradedant vykdyti programą. Tikimės sklandaus organizacijos įsiliejimo į programą“, – sakė Deimantas Bička.

Klaipėdos FM treneriai nuo 2019 metų įsitraukė į „Anderlecht“ programos mokymus, vykusius Lietuvoje.

#Anderlecht
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.