rsca-webinar-0303.jpg
2021-03-07
Kovo seminarų ciklas prasidėjo paskaitomis apie mentaliteto ugdymą ir 8×8 formato treniruotes

RSC „Anderlecht“ jaunimo ugdymo programoje dalyvaujančių Lietuvos futbolo akademijų treneriai šią savaitę gilino žinias aktualiomis temomis apie jaunųjų žaidėjų mentaliteto ugdymą ir 8 prieš 8 žaidimo modelio treniruočių kategorijų praktinį panaudojimą.

Kovo 3-iąją įvyko mentaliteto ugdymo ciklo seminaras, kurio pavadinimas – „Išdrįsk ir kartok“. Šio ugdymo srities specialiste „Anderlecht“ akademijoje dirbanti Ellen Schouppe supažindino trenerius, kokie veiksniai kursto ar slopina žaidėjų kūrybingumą ir drąsą bei kaip skatinti žaidėjų savivertę ir pasitikėjimą savimi.

Kovo 5-ąją „Anderlecht“ akademijos direktorius Jeanas Kindermansas papasakojo apie 8×8 formato treniruočių kategoriją. Seminare pažymėta, kad šio formato treniruotėse skiriama daugiau dėmesio kūno ir kamuolio kontrolei, ištvermės ir komunikacijos tarp žaidėjų niuansams, griežčiau apibrėžiami žaidėjų veiksmai aikščių zonose.

Buvo pademonstruoti „Anderlecht“ trenerių dažniausiai taikomi pratimai, jų paskirtys ir didaktiniai patarimai. Akcentuotas skersų kamuolio perdavimų atlikimas ir užbaigimas, infiltracija į erdvę tarp varžovų žaidėjų linijų, žaidėjų sumanumo ir mentalinių savybių atskleidimas.

#Anderlecht
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.