0000015331.png
2020-02-05
Internete atsirado „Anderlecht“ akademijos vardu pasipelnyti bandančių asmenų

Oficialūs „Anderlecht“ futbolo akademijos atstovai išplatino pranešimą, kuriame perspėja visas futbolo organizacijas nepasitikėti „Anderlecht“ vardu siūlomas išlygas siekiant patekti į minėtos organizacijos elitinę futbolo akademiją.

Socialiniame tinkle „Facebook“ atsirado falsifikuotas „Anderlecht“ futbolo akademijos puslapis, kurio įkūrėjai už finansinę paramą žada suteikti registraciją „Anderlecht“ futbolo akademijoje. „Anderlecht“ komandos atstovai jau gavo keletą nuo sukčių nukentėjusių žmonių pranešimus bei pradėjo aiškintis susidariusią situaciją. Į panašią situaciją yra patekusi ir vieno Lietuvos jaunojo futbolininko šeima.

LFF techninio departamento vadybininkas Lukas Artimavičius pabrėžė, kad patekimas į pasaulinio lygio futbolo akademiją už tam tikrą mokestį nėra įmanomas. „Kadangi „Anderlecht“ vardas Lietuvoje dabar yra labai populiarus, nenuostabu, kad atsirado ten patekti norinčių jaunuolių. Ieškant kelių ir galimybių tapti „Anderlecht“ projekto dalimi, galima atrasti įvarių internetinių puslapių bei nuorodų su galimai suteikiama pagalba ar rekomendacija už tam tikrą piniginį atlygį. Norėčiau paprašyti tokiais šaltiniais nepasitikėti, nes patekimas į pasaulinio lygio akademiją už tam tikrą mokestį tikrai nėra įmanomas.“

Tuo tarpu Lietuvoje „Anderlecht“ programoje dalyvauja 18 futbolo akademijų, kurių veiklą prižiūri Lietuvos futbolo federacija.

#Anderlecht
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.