0000015331.png
2020-09-15
Antrieji bendradarbiavimo metai su „Anderlecht“ startavo seminaru

Lietuvos futbolo akademijų atstovai rugsėjo 14 dieną dalyvavo RSC „Anderlecht“ organizuotame nuotoliniame seminare.

Lietuvos futbolo federacija turi 3 metų bendradarbiavimo sutartį su Briuselio „Anderlecht“ klubu ir bendrove „ProSoccerData“. Rugsėjo pradžioje su „Anderlecht“ buvo suderintas darbo planas 2020–2021 m. sezonui.

Nuotoliniame seminare dalyvavo visų 19 Lietuvos futbolo akademijų, kurios dalyvauja „Anderlecht“ ugdymo programoje, techniniai direktoriai ir treneriai, taip pat LFF Techninio departamento atstovai ir Lietuvos nacionalinių rinktinių treneriai.

Seminarą vedė „Anderlecht“ akademijos techninis direktorius Jean Kindermans, kurio metu pristatė naujojo sezono 8×8 ir 11×11 treniruočių blokus, priminė jaunimo ugdymo programos principus.

„Šiemet nuotolinis bendradarbiavimas su „Anderlecht“ bus dažnesnis, padaugės internetinių seminarų akademijoms. Dėl epidemiologinės padėties pasekmių šią vasarą suplanuoti darbai nevyko, tačiau tikimės, kad atnaujinus bendradarbiavimo planą toliau sėkmingai vykdysime numatytas užduotis, siekiant kokybiškesnio ugdymo Lietuvos futbolo akademijose“, – teigė programos įgyvendinimą kuruojantis projekto vadovas Deimantas Bička.

„Rugsėjis yra iššūkis futbolo akademijoms ir mokykloms, suintesyvėjus ugdymo procesui. Malonu aktyviai grįžti į darbus su „Anderlecht“ ugdymo programa. Tikimės, jog šis sezonas pasitarnaus kokybiškesniam šuoliui visoms akademijoms.

Manau, kad po antrų bendradarbiavimo metų jau matysime geresnius programos rezultatus. Kiekviena akademija turi savo įdirbį ir norėtųsi palinkėti, jog visi augtų kiekvieną dieną“, – teigė Lietuvos vaikų ir jaunių ugdymo futbolo asociacijos prezidentas Dainius Gudaitis.

#Anderlecht
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.