atvirojitreniruote.jpg
2021-05-25
Žaidėjai kviečiami dalyvauti atvirojoje treniruotėje LFF stadione

Birželio 3 dieną Vilniuje, LFF stadione įvyks atviroji treniruotė, skirta Vilniaus regiono futbolininkams, gimusiems 2008 ir 2009 metais.

Lietuvos futbolo federacijos Techninis departamentas kviečia atrankose dalyvauti norinčius žaidėjus, kurie gali užsiregistruoti iki š. m. birželio 1 dienos.

Dalyvių registracija vykdoma adresu info@jaunimofutbolas.lt. Laiške būtinai prašome nurodyti žaidėjo vardą, pavardę, gimimo metus, atstovaujamą organizaciją ir žaidybinę poziciją.

Atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją šalyje, vienoje amžiaus grupės atrankoje galės dalyvauti ne daugiau 50 žaidėjų. Sulaukus gausesnio užsiregistravusių žaidėjų skaičiaus, jiems bus suteikta galimybė sudalyvauti būsimose atrankose.

Į stadioną organizatoriai kviečia atvykti pusvalandį iki renginio pradžios bei laikytis LR Vyriausybės nutarime dėl valstybės lygio ekstremaliosios situacijos nurodytų reikalavimų. Žiūrovai į stadioną bus leidžiami su kaukėmis ir išlaikant saugų 2 metrų atstumą.

Treniruočių tvarkaraštis:

12:30 val. – 2009 m. gimusių žaidėjų grupė

14:30 val. – 2008 m. gimusių žaidėjų grupė

#TheCentralCircle
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.