luko-bartkaus-nuotr-10-5y6a9761-5y6a9761-230526-1024x683.jpg
2024-06-19
Vilniuje finišavo Regioninių talentų centrų atrankos

Birželio mėnesį visoje Lietuvoje buvo rengiamos naujo sezono Regioninių talentų centrų atrankos, o paskutinė jų prieš kelias dienas vyko Vilniuje.

Atrankos vyko birželio 3 d. Panevėžyje, 4 d. Šiauliuose, 6 d. Kaune, 10 d. Marijampolėje, 12 d. Telšiuose, 13 d. Klaipėdoje ir 17 d. Vilniuje.

Po atrankų geriausią įspūdį treneriams palikę jaunieji futbolininkai tęs treniruotes regioniniuose centruose, kur treniruosis po kelis kartus per savaitę.

„Pirmasis atrankų etapas ir pirmas žingsnis eina į pabaigą, tai buvo paskutinė atrankų diena. Labai džiaugiuosi, nes surinkome gausų būrį jaunuolių, kurie norėjo dalyvauti šiame projekte.

Sulaukėme daugiau nei 1200 registracijų iš 63 organizacijų, tai reiškia, kad mūsų projektas paliečia visus, net ir mažiausias organizacijas iš mažesnių miestelių, kurios gali parodyti savo jaunimą ir kaip jis tobulėja“, – kalbėjo projekto vadovas Lukas Artimavičius.

Jam antrino ir jaunuosius futbolininkus taip pat stebėjęs Lietuvos rinktinės trenerių štabo narys Vaidas Sabaliauskas.

„Matėme labai daug gabių vaikų iš begalės organizacijų, ne tik iš Vilniaus miesto, bet ir iš rajono, tokių miestų, kaip Ukmergė, Elektrėnai ar kiti. Yra labai įdomių vaikų, kurie yra labai kūrybingi, koordinuoti ir tikimės juos jau rudenį išvysti rudenį prasidėsiančiose mūsų treniruotėse“, – kalbėjo V. Sabaliauskas.

Tuo tarpu L. Artimavičius papasakojo apie tolimesnę projekto eigą.

„Antrasis etapas yra ilgiausias, jis tęsis apie 5-6 mėnesius ir sustosime tik žiemos laikotarpiu, apie gruodžio mėnesį. Per savaitę turėsime po tris treniruotes, turėsime ir tam tikrus žaidimo festivalius, kai skirtingi regioniniai centrai susiburs į vieną vietą, kur galės turėti neįpareigojančio pobūdžio žaidimus, rungtynes, kur regionų komandos nebūtinai žais vienos prie kitas, bet bus ir pamaišymų“, – dalinosi mintimis L. Artimavičius.

V. Sabaliauskas daugiau papasakojo ir apie tokio projekto naudą.

„Visų pirma, tai duoda vaikams konkurencingą aplinką, kur susirenka gabiausi ne vienos, bet visų organizacijų vaikai, kartu jie treniruojasi, varžosi ir tokiu būdu pakelia savo individualų lygį“, – teigė jis.

„Kiekvienoje atrankoje turėjome mažiausiai po 100 vaikų, o į kitą etapą patenka dvylika jų. Tad atrankos tikrai yra griežtos, kriterijai taip pat yra aiškūs, kiekvienas skautas, rinktinių treneris ar regionų centro treneris žino, į ką reikia kreipti dėmesį, kokį žaidėją mes norime matyti projekte ir kokį futbolininką norime ugdyti“, – užbaigė L. Artimavičius.

 

#TheCentralCircle #LFFprojektai
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.