fytsalteisejai.jpg
2019-03-01
Teisėjų žodis: garbė teisėjauti futsalo taurės turnyre

Kėdainių arenoje savaitgalį virė vaikų salės futbolo taurės finalinio etapo aistros. Renginys tapo įsimintina švente ne tik mūsų jauniesiems futbolininkams, bet ir rungtynių teisėjams.

Linai Skladaitytei ir Justui Valatkai teko garbingas iššūkis teisėjauti finaliniame etape, kuriame buvo apstu veiksmo, kovos ir įvarčių. Geros nuotaikos nestokoję teisėjai renginio metu sutiko pasidalinti savo mintimis.

Lina Skladaitytė: „Emocijos puikios, nes apskritai tai pirmasis vaikų futsalo turnyras Lietuvos mastu. Sirgaliai tikrai duoda spaudimą, ypatingai Gargždų „Bangos“. Išties dinamiškas, greitas žaidimas, vaikai puikiai orientuojasi ir priima gerus sprendimus. Sukuriama tiek daug galimybių: virpstas, skersinis, vartininkas „patraukė“, tik spėk stebėti.

Žaidėjams įsteigti tikrai puikūs apdovanojimai, rėmėjams galite nuoširdžiai padėkoti – už medalius treneriams ir žaidėjams, kamuolius. Svarbiausia – tinkami kamuoliai, kaip ir pridera futsalui.“

Justas Valatka: „Žvelgiant teisėjo akimis, džiugu, kad skatinate jaunimą žaisti futsalą. Kaip žinia, 2020 metais Lietuva organizuos Pasaulio futsalo čempionatą, tad čia yra puiki proga vaikams patirti, ką jaučia futsalo žaidėjai. Emocijos geros, vaikai puikiai žaidžia. Fantastika!

Kai sužinojau, kad man teks teisėjauti finaliniame etape, labai nudžiugau, nes debiutuoju tokio pobūdžio taurės turnyre. Tai buvo emocijų pliūpsnis, kaip sakoma, buvau maloniai nustebęs.“

#SalėsFutbolas
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.