1afb9321-0da3-4715-b159-f41b710ddc42.jpg
2021-12-08
Sprendimas dėl nutrauktų rungtynių tarp „NFA BE1“ ir Vilniaus BFA komandų

Lietuvos vaikų ir jaunių ugdymo futbolo asociacijos Drausmės komitetas priėmė sprendimą dėl nutrauktų rungtynių lapkričio 27 d. Kaune.  

„Samsung Galaxy Watch Active“ Elitinės jaunių lygos čempionato U-17 diviziono 18 turo rungtynės tarp „NFA BE1“ ir Vilniaus BFA komandų buvo nutrauktos 27 minutę dėl nesportiško šeimininkų komandos žiūrovų elgesio rungtynių teisėjų atžvilgiu. Pažymėtina, jog tai yra pirmasis kartas 8 sezonus skaičiuojančioje Elitinės jaunių lygos istorijoje, kuomet rungtynės teisėjo sprendimu buvo nutrauktos.  

LVJUFA Drausmės komitetas, vadovaudamasis čempionato nuostatais ir LFF Drausmės kodeksu, nusprendė, jog šios rungtynės turi būti užbaigtos žaisti nuo 27 minutės, išlikus tam pačiam rezultatui, drausminėms nuobaudoms, keitimų skaičiui. Rungtynės turi būti žaidžiamos be žiūrovų, o atsakomybę už tvarką ir saugumą rungtynėse turi užtikrinti VšĮ Kauno futbolo akademija. Rungtynių datą, laiką ir vietą paskyrė LVJUFA.

Už tvarkos ir saugumo rungtynėse neužtikrinimą VšĮ Kauno futbolo akademijai skirta 250 eurų bauda. Organizacijai pritaikyta rungtynių žaidimo be žiūrovų sankcija visose 2021–2022 m. LVJUFA vykdomose 11×11 formato varžybose iki 2022 m. kovo 31 d. imtinai.   

Pažeidus šį LVJUFA Drausmės komiteto sprendimą, organizacijai grėstų LFF Drausmės kodekso 7 straipsnio 2 dalyje nurodytos sankcijos. 

Bylos dalyviai turi teisę skųsti sprendimą LFF Drausmės komitetui per 7 dienas. 

„LVJUFA ragina visus jaunimo varžybų dalyvius laikytis tarpusavio pagarbos, garbingo ir sąžiningo žaidimo principų. Asociacija netoleruos bet kokio nesportiško elgesio rungtynių metu ir po jų. Futbolas turi būti vienijanti bendruomenės dalis, kurioje visi varžybų dalyviai jaustųsi saugiai. 

Šiame sezone LVJUFA ketina surengti komandų atstovų susirinkimą su Lietuvos futbolo teisėjų asociacija, siekiant aptarti diskusinius klausimus, siekti tarpusavio supratimo bei veiksmų Lietuvos jaunimo futbolo varžybų kokybei gerinti“, – pažymėjo LVJUFA direktorius Algirdas Kvalkauskas.  

#Elitinėlyga
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.