kindermans.jpeg
2018-09-13
Sporto įstaigos pritarė „Anderlecht“ programos įdiegimui

LVJFA šiandien Kaune surengė diskusiją su didžiosiomis futbolo akademijomis ir mokyklomis dėl RSC „Anderlecht“ jaunimo ugdymo programos įdiegimo.

Direktorius Deimantas Bička pristatė asociacijos įvykdytų darbų planą, įvertino Lietuvos sporto įstaigų vadybinę, sporto veiklos ir infrastruktūros situaciją bei nurodė kriterijus, kuriuos sporto įstaigos turės įvykdyti realizuojant programą.

D. Bička pristatymą užbaigė detaliai aptardamas programos įgyvendinimo žingsnius, pabrėždamas techninio direktoriaus sporto įstaigoje pareigybės svarbą.

Dauguma dalyvių aktyviai išsakė pritarimą Briuselio RSC „Anderlecht“ jaunimo ugdymo programos įdiegimui bei tikisi paramos iš Lietuvos futbolo federacijos, siekiant kuo skubiau ją įgyvendinti.

„Esu patenkintas įvykusiu produktyviu pokalbiu, kurio dalyviai nuoširdžiai palaikė mūsų asociacijos iniciatyvą dėl jaunimo ugdymo programos ir atsakė, kuriose srityse jiems bus reikalinga pagalba ją įgyvendinant. Nuosekliai dirbdami turime puikią galimybę sukurti pokyčius ugdant jaunuosius futbolininkus“,  – teigė LVJFA prezidentas Vytautas Vaškūnas.

LVJFA šiemet inicijavo jaunimo ugdymo programos paiešką ir pateikimą Lietuvos futbolo akademijoms. Birželio 20 dieną Vilniuje surengtas Briuselio RSC „Anderlecht“ akademijos techninio direktoriaus Jeano Kindermanso seminaras apie vaikų ir jaunių ugdymo programą. Seminare su medžiaga susipažino futbolo akademijų ir sporto organizacijų atstovai, atsakingi už vaikų ugdymą bei „Trenerių talentų“ programos dalyviai, Lietuvos jaunimo rinktinių treneriai ir kiti Lietuvos futbolo federacijos atstovai.

#Anderlecht
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.