ffoto-taurage.jpg
2019-08-19
Regionų pirmenybių atranka sulaukė dalyvio iš Švedijos

Tauragės Vytauto stadione surengta atranka į Žemaitijos U-13 komandą. 2007 m. gimę vaikai turi progą debiutuoti Lietuvos regionų pirmenybėse.

Lietuvos futbolo federacijos organizuojamos ir „WellTeen“ remiamos pirmenybės skirtos įvertinti perspektyvius žaidėjus, kurie ateityje gali papildyti Lietuvos jaunimo futbolo rinktinių sudėtį.

Šiose pirmenybėse žaidėjai atstovauja Aukštaitijos, Kauno, Vilniaus arba Žemaitijos regionų rinktines. Geriausiai įvertinti jaunuoliai apdovanojami pirmenybių rėmėjo „WellTeen“ prizais.

Žemaičius į kovą ves treneriai Tomas Rimas (Tauragės SC) ir Antanas Bulošas (FK „Atmosfera“). Atrankoje sudalyvavo vaikai iš Gargždų, Klaipėdos, Mažeikių, Pagėgių, Palangos, Plungės, Šilutės, Tauragės, Telšių bei vienas atvykęs iš Švedijos – Armandas Raudonis (IF Brommapojkarna klubas).

„Smagu, kad treneriai ir žaidėjų tėveliai aktyviai pasijungė ir atvyko į atranką. Žemaitija turi berniukų gausą. Stadione buvo puikiai paruošta aikštė ir atranka praėjo itin sklandžiai. Galbūt daliai berniukų koją pakišo atostogų metas, nes jie neseniai atnaujino treniruotes, tačiau noras, entuziazmas nusveria trūkumus.

Pirmiausia norėčiau, kad pirmenybėse mūsų regiono vaikai jaustų malonumą žaidžiant futbolą. Norėčiau, kad žaistų greitą, žemą futbolą, akcentuotais trumpais perdavimais. Pamatysime  Utenoje kaip mums seksis“, – pažymėjo treneris T. Rimas.

#RegionųPirmenybės #WellkidLyga
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.