r-f021b0ae89a13fc0a11812ce20f0caee.png
2022-03-16
Pranešimas dėl nepilnamečių Ukrainos piliečių registravimo procedūros

LVJUFA informuoja apie FIFA priimtą sprendimą dėl nepilnamečių žaidėjų, kurie dėl karo veiksmų paliko Ukrainą ir nori būti užregistruoti naujame klube.

FIFA priėmė sprendimą dėl Žaidėjų statuso ir perėjimo taisyklių (RSTP) 7 priedo 7 straipsnyje ir nurodė išimtį, kuri gali būti taikoma registruojant nepilnamečius žaidėjus, kurie yra Ukrainos piliečiai ir pasitraukė iš savo šalies dėl karo veiksmų. Nepaisant to, FIFA sprendimu tebegalioja Futbolo tribunolo procedūrinių taisyklių ir RSTP 3 priedo nuostatos.

Tai reiškia, kad nepilnamečių žaidėjų paraiškos turi būti teikiamos per FIFA tarptautinių žaidėjų perėjimų sistemą (TMS) ir visi tarptautiniai nepilnamečių žaidėjų perėjimai vykdomi naudojant TMS sistemą.

Norėdami registruoti nepilnamečius Ukrainos piliečius į Lietuvos futbolo klubus ar mokyklas, kreipkitės el. pašto adresu d.urniezius@lff.lt

 

Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.