pradinuku-lyga-pamoka.jpg
2022-11-18
Pradinukų lygos dalyviai įgijo pirmųjų futbolo technikos žinių

Įsibėgėjo 428 komandas iš visos Lietuvos įtraukęs „Pradinukų lyga – iššūkių mėnuo“ projektas.

Antrąją projekto savaitę vaikų laukė nauja klasės pamoka su turiningais futbolo žaidimais „kamuolių grobikai“, „bendradarbiavimo įgūdžiai“, „reakcija“.

Individualų iššūkį parengė Lietuvos nacionalinės moterų rinktinės žaidėja Greta Valikonienė, parodžiusi kaip taisyklingai atlikti perdavimą.

„Pradinukų lyga – iššūkių mėnuo“ projekte dalyvaujantys pedagogai pabrėžė, kaip vaikai mėgavosi pirmaisiais futbolo užsiėmimais, kūrybingai atlieka užduotis bei nekantriai laukia naujų futbolo nuotykių.

„Vaikai tikrai noriai dalyvauja projekte, o šiandien per fizinio ugdymo pamokė parodė, ką išmoko per savaitę. Matome, kaip jie aktyviai pildo užduočių knygelę ir aktyviai dalyvauja visose veiklose. Nauda dalyvauti šiame projekte didelė – vaikai noriai sportuoja ir labai stengiasi, atskleidžia kūrybingumą. Vaikų fizinis pasiruošimas ir įgūdžiai nuo tik gerėja. Pasibaigus projektui, neabejoju, užduotėles pritaikysime ir ateityje ugdant vaikus“, – kalbėjo Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos vyr. mokytoja Zita Sadeckienė.

„Pirmą savaitę vaikai parodė savo individualias savybes ir gava savarankiškai viską atliko, pasitikslindami dėl užduotėlių, patys ieškojo informacijos ir noriai atliko fizinius pratimus. Antrą savaitę vaikai irgi įsitraukę, matau, kad jie išties užsikrėtė futbolu. Pas mus iš klasės dalyvauja 14 vaikų, kiek daugiau berniukų nei mergaičių, bet visi mėgaujasi šiuo projektu. Mūsų klasė itin azartiška, tad įdomu kaip „Pradinukų lyga“ klostysis toliau po tokios uždegančios pradžios“, – teigė Klaipėdos Vitės progimnazijos pradinių klasių mokytoja Dalia Kovierienė.

 

#PradinukųLyga #LFFprojektai
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.