as-foto-05.JPG
2023-05-05
Pirmose BYFL turnyro pusfinalio rungtynėse panevėžiečiai nusileido latviams

FA „Panevėžys“-PRSSG ir SK „Super Nova“ šešiolikmečių komandos ketvirtadienį pirmos susirėmė Batijos jaunimo futbolo lygos pusfinalio etape.

Ypatingu rezultatyvumu pagarsėjusiems panevėžiečiams pastaruoju metu teko intensyvus rungtynių grafikas, galėjęs paveikti komandos žaidimą pirmoje pusfinalio akistatoje, kurioje patirtas pralaimėjimas rezultatu 1:4.

Pirmoje rungtynių pusėje komandos apsikeitė po įvartį. Robertas Kukulis 6 minutę pelnė „Super Novos“ įvartį, o likus minutei iki kėlinio pabaigos Matas Pušnys atstatė pusiausvyrą.

Deja, po pertraukos svečiai ženkliai padidino savo persvarą, kurios panevėžiečiams nepavyko neutralizuoti. Įvarčius įmušė 52 minutę Kristoferis Auzinis, 54 minutę Robertas Kukulis bei 67 minutę Alenas Grikovas.

Atsakomoji komandų akistata suplanuota gegužės 24 dieną nuo 17:30 valandos Rygos technikos universiteto stadione. Kitame pusfinalyje į kovą stos Klaipėdos FM su Rygos FS „Metta“, tačiau rungtynių laikai dar nėra oficialiai patvirtinti.