2023-05-24
Panevėžiečiai baigė savo pasirodymą BYFL turnyro pusfinalio etape

Šią popietę Rygoje įvyko atsakomosios rungtynės tarp SK „Super Nova“ ir FA „Panevėžys“-PRSSG šešiolikmečių ekipų.

Viena iš pagrindinių Baltijos jaunimo futbolo lygos staigmenų tapusi panevėžiečių komanda į Rygą keliavo turėdama trijų įvarčių deficitą, nes pirmoji komandų akistata pasibaigė „Super Novos“ pergale 4:1.

RTU stadione surengtose rungtynėse pirmieji įvarčiu džiaugėsi „Super Nova“ – Markas Pačepko 26 minutę įmušė įvartį.

Povilo Lukšio treniruojami panevėžiečiai antrajame kėlinyje aktyviai mėgino pakeisti rungtynių eigą – 50 minutę įvarčiu pasižymėjo Rokas Kulbis, o 56 minutę įvartį įmušė Eimantas Žižiūnas.

Deja, netrukus Alenas Grikovas pelnė dublį ir „Super Nova“ vėl įtvirtino savo persvarą. Po keitimo pasirodęs Robertas Kukulis rungtynių pabaigoje pasižymėjo „hetriku“. Galutinis rezultatas – 6:2.

SK „Super Nova“ finale žais su FS „Metta“ – Klaipėdos FM poros nugalėtoju.