bauzys-mini.jpg
2021-02-23
Palaikymas mūsų vykdomai Antidopingo kampanijai

Lietuvos jaunimo ir masinio masinio organizacijos šį vasarį yra supažindintos su parengtomis Antidopingo rekomendacijomis ir etikos kodeksu bei pakviestos prisijungti prie dopingo prevencijos kampanijos.

Mūsų kampanija „Vasaris – antidopingo mėnuo“ artėja link pabaigos, bet trijų asociacijų – LVJUFA, MaFA ir LMFA – bendradarbiavimas jau duoda naudos ir sulaukia palaikymo iš organizacijų.

Apie kampaniją mintimis pasidalino FA „Žalgirietis“ techninis direktorius Justinas Baužys: „Vienareikšmiškai palaikome šią antidopingo kampaniją. Mūsų jaunimas ir tėvai per mažai žino apie dopingo prevencijos temą. Žaidėjai pradeda apie tai galvoti ir susipažįsta tik U-19 amžiuje bei aukštesnio lygmens varžybose, o lig tol neturi žinių, arba kiek patys sugeba jų susirasti.

Siekiant panaikinti šią žinių spragą, akademija yra užsibrėžusi dalyvauti seminare ir daryti informacinius renginius vaikams ir tėvams. Dopingo vartojimas yra visiškai netoleruotinas dalykas.“

Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.