998.jpg
2021-06-07
Nutrauktos 2020–2021 metų sezono Wellkid lygos varžybos

Birželio 4 dienos LVJUFA Valdybos posėdyje buvo priimti sprendimai dėl Lietuvos vaikų futbolo čempionato „Wellkid lyga“ ir kitų asociacijos varžybų.  

Asociacijos Valdyba balsavo už 2020–2021 metų sezono Lietuvos vaikų futbolo čempionato „Wellkid lyga“ PRO ir Apskričių lygmens varžybų nutraukimą, paliekant šių varžybų pirmosios pusės klubų komandų drausmines sankcijas. Sprendimas buvo priimtas atsižvelgiant į tebegaliojančius karantino ribojimus Lietuvoje, dėl kurių nėra galimybės surengti šių varžybų pagal numatytą tvarkaraštį. 

Liepos 5 ir 6 dienomis Klaipėdoje vyks 2020–2021 metų sezono Lietuvos jaunučių čempionato U-13 diviziono finalinio šešeto turnyras. Valdybos sprendimu,  rungtynių grupėse trukmė pakeista iš 30 minučių kėlinyje į 25 minutes kėlinyje.  

Įvertinus tai, jog dėl epidemiologinės situacijos ne visos komandos gali suspėti sužaisti šio sezono rungtynes, Valdyba balsavimu suteikė įgaliojimą LVJUFA direktoriui priimti sprendimą leisti komandoms sužaisti 2020–2021 m. Lietuvos jaunimo U-19 čempionato, ​Lietuvos jaunimo čempionato ir Lietuvos jaunimo futbolo Pirmos lygos pirmenybių rungtynes po paskutinio turo, tai yra, leidžiant klubo komandai sužaisti vienerias rungtynes, nepraėjus 5 dienoms po paskutinio turo rungtynių. 

#WellkidLyga
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.