bn5u1785.JPG
2022-05-09
Merginų elitinės lygos turas papildė Lietuvos futbolo šimtmečio iškilmes

Gegužės 6-ąją čempionato U-17  diviziono rungtynės įtraukė Šventupės, Vilniaus ir Žagarės stadionus, o 11-asis turas buvo sėkmingesnis viešnių ekipoms.

Turas startavo nuo rungtynių Šventupės stadione, pramintu Lietuvos moterų futbolo Meka. Siekiant įprasminti Ukmergės rajono indėlį ir svarbą Lietuvos moterų futbolo istorijoje, LFF pastangomis buvo surengta tiesioginė transliacija. Žiūrovai išvydo Ukmergės SC ir „Utenos Utenio“ žaidėjų akistatą.

Pirmajame kėlinyje įvartį į savus vartus nukreipė ukmergiškių kapitonė Kamilė Ivanovaitė, o paskiau rezultatą išlygino Meida Proscevičiūtė. Antroje rungtynių pusėje įvarčius pelnė tik uteniškės: Paulė Zlataravičiūtė, Gabija Viplentaitė ir dusyk Kamilė Medvedeva, užtikrindamos pergalę 5:1 bei pakilimą į 3-iąją vietą.

Šiaulių apskrities derbyje Joniškio „Saned“ net 7:0 pranoko FK „Gintra“-ŠSG-FA „Šiauliai“ ekipą. Kornelija Domkutė pasižymėjo „pokeriu“, o Jotvile Šapaitė atliko „hetriką“.

Vilniaus derbyje pergalę 1:0 atšventė į Fabijoniškes atvykusi MFK „Žalgiris“-Širvintų SC ekipa, žiūrovams išvydus įvartį tik 7-ąją minutę, kurio autorė – Karina Vasilionok.