2023-11-04
Merginų elitinės lygos apžvalga (10-oji savaitė)

Šį savaitgalį rungtyniavo tik U15 amžiaus grupės futbolininkės, o Vilniaus atstovės pasinaudojo proga padidinti taškų kraitį rungiantis dėl pirmos vietos.

Aštuntas turas startavo Kaune, kur susirungė dvi turnyro lentelės viduryje esančios komandos. FC „Hegelmann“ ir FK „Banga“ žaidėjos visus įvarčius pelnė pirmajame kėlinyje, glaustame intervale tarp 26 ir 32 minučių. Iš pradžių taikliai smūgiavo Dinara Rimkevičiūtė, po to Vesta Zablackaitė išlygino rezultatą, bet netrukus FC „Hegelmann“ akademijos ekipai persvarą sugrąžino Aleksandra Vabolytė.

Klaipėdos FM garbingai grumėsi su diviziono lydere MFA „Žalgiris“-MRU. Lugnė Gumuliauskaitė jau 4-ąją minutę pelnė klaipėdiečių įvartį, o vilnietėms pavyko išlyginti rezultatą antrajame kėlinyje. Pagrindinis rungtynių laikas pasibaigė lygiosiomis, tad tai reiškė, kad klaipėdietėms jau trečiose rungtynėse iš eilės teko ruoštis baudinių serijai. Deja, ir trečią kartą sėkmė jų nelydėjo.

Paskutinėse turo rungtynėse MFA „Bitės“ smaginosi įvarčiais, kuriuos jos sumušė į „Kauno Žalgirio“ FA vartus. Rezultatyviausia diviziono žaidėja Agata Marija Kairytė savo individualią įskaitą papildė keturiais įvarčiais, Adriana Bystronovskaja ir Goda Smailytė atliko „hetrikus“, o baudinį realizavo Elizabeth Aleksandra Dudko.

Likęs šio amžiaus diviziono turas prieš žiemos pertrauką bus sužaistas lapkričio 11 dieną Gargžduose, Klaipėdoje ir Utenoje.

MEL U15 8-ojo turo rezultatai: FC Hegelmann 2:1 FK Banga, Klaipėdos FM 1:1 (baud. 4:5) MFA Žalgiris-MRU, MFA Bitės 11:0 Kauno Žalgirio FA.