2022-05-15
Merginų elitinėje lygoje – sėkminga „Bangos“ ir Klaipėdos FM atkarpa prieš vilnietes

Merginų elitinės lygos (MEL) U15 divizione gegužės pradžioje buvo sužaistos nukeltos 9 bei 11 turo rungtynės.

Gegužės 4 d. rungtynėse Gargžduose vietos „Banga“ 3:0 nugalėjo FK „Vilnius“ bendraamžes. Gargždiškių gretose įvarčiais pasižymėjo Austėja Jokubaitytė, Gabija Judvytytė ir Greta Lenkauskaitė.

Gegužės 11 d. Klaipėdos FM aikštyne susirinkę sirgaliai išvyko įstabų savo palaikomos komandos pasirodymą pirmame kėlinyje, pažymėtą trijų įvarčių fejerija. Mijos Šmaižytės, Mildos Kaluzevičiūtės ir Rugilės Raščiūtės įvarčiai suteikė aikštės šeimininkėms pergalę 3:0.

Dvejos rungtynės surengtos gegužės 14 dieną, ir jose vakarų Lietuvos atstovės pratęsė pergalių serijas. Rezultatyvioji „Banga“ svečiavosi Vilniuje ir 5:0 pranoko MFA „Bites“. Pirmajame kėlinyje pasižymėjo Greta Lenkauskaitė ir Smiltė Vaitkevičiūtė, o antroje rungtynių pusėje Estela Tamošauskaitė atliko „hetriką“.

Klaipėdos FM priėmė MFA „Žalgiris“-FK „Jonava“ ekipą. Per pagrindinį laiką žaidėjoms nepavyko pasižymėti, tad nugalėtojos paaiškėjo po baudinių serijos. Smūgius preciziškai atliko klaipėdietės – 3:0.

Surinktų taškų užteko, jog FK „Banga“ ir Klaipėdos FM užsitikrintų prizines vietas Merginų elitinėje lygoje. Šių komandų akistata numatyta 12 turo metu gegužės 28 dieną.

Rezultatyviausios MEL U15 žaidėjos:

1. Rimantė Laužikaitė (FA „Panevėžys“-PRSSG) – 13 įv.

2. Estela Tamošauskaitė (FK „Banga“) – 11 įv.

3. Radvilė Kelečiūtė (MFA „Žalgiris“-FK „Jonava“) – 8 įv.

4 –6. Austėja Jokubaitytė, Gabija Judvitytė ir Smiltė Vaitkevičiūtė (FK „Banga“) – po 7 įv,