2023-05-31
MEL U15 diviziono čempionių titulą užsitikrino MFA „Žalgiris“-MRU

Likus dviems turams iki Merginų elitinės lygos U15 diviziono finišo paaiškėjo šios amžiaus grupės nugalėtojos. Sostinės derbio metu į akistatą stojo MFA „Žalgiris“-MRU ir MFA „Bitės“ – aikštės šeimininkių pergalė lėmė, kad jos tapo nebepavejamos turnyro lentelėje.

Jaunosios žalgirietės antradienį užsitikrino titulą po pergalės rezultatu 5:3. Šįkart derbio siužetas susiklostė permainingai. Pirmajame kėlinyje aikštės šeimininkės pirmavo 2:1, įvarčius įmušus Emilijai Gerasimovai ir Orintai Rokankevič, o vienas įvartis krito į savus vartus.

Antrojo kėlinio pradžioje „Bičių“ žaidėja Agata Marija Kairytė ne tik išlygino rezultatą, bet ir sugebėjo 60 minutę jį persverti savo komandos naudai. Susitikimo pabaigoje MFA „Žalgiris“-MRU susigrąžino persvarą dėka Sofjos Miler dublio ir Lauros Grucytės įvarčio. MFA „Bitės“ prarado teorines galimybes pakovoti dėl titulo ir dabar mėgins rungtis dėl antrosios vietos.

Šeštadienį savo sirgalius nudžiugino FC „Džiugas“-FK „Babrungas“ jungtinė komanda, Gargžduose iškovojusi pergalę 5:0. Įvarčius į „Bangos“ vartus dukart pelnė Frėja Mockevičiūtė ir Emilija Grauslytė, o galutinė rezultatą užtvirtino Kamilė Domarkaitė. Ši pergalė lėmė, kad žemaitės užsitikrino vietą prizininkų trejeto gretose.

Ketvirtoje vietoje žengiantis FK „Vilnius“ Žagarėje 4:0 įveikė FK „Saned“-Joniškio SC bendraamžes. Pirmajame kėlinyje įvartį įmušė Elena Ostrauskaitė, o antrajame kėlinyje skirtumas padidėjo po Aurelijos Makarevič dublio ir Milos Piotrovič įvarčio.