2023-05-16
MEL U15 diviziono 10 ture – tik Vilniaus komandų pergalės

Gegužės 13–14 dienomis Kaune, Žagarėje ir Gargžduose įvyko Merginų elitinės lygos U15 amžiaus grupės rungtynės, po kurių savo taškų kraitį padidino sostinės futbolininkės.

Pirmose 10 turo rungtynėse FC „Hegelmann“  metė iššūkį MFA  „Bitės“ komandai. Susitikimo pradžia teigiamai nuteikė aikštės šeimininkes, kurios pirmavo 4 minutę po Aleksandros Vabolytės įvarčio. Visgi, Goda Smailytė dar pirmojo kėlimio viduryje išlygino rezultatą, o susitikimo pabaigoje „Bitės“ užsitikrino pergalę rezultatu 3:1, kuomet sekė Adrianos Bystronovskajos ir Mildos Šulijaitės įvarčiai.

MFA „Žalgiris“-MRU pasinaudojo proga priartėti prie nugalėtojų titulo, įveikusi 6:0 FK „Saned“-Joniškio SC ekipą. Žalgiriečių gretose po du įvarčius mušė Grytė Vaisbrodė ir Radvilė Kelečiūtė, o pačioje rungtynių pabaigoje skirtumą padidino Gerda Auksutytė ir Ugnė Čiumbaraitė.

FK „Vilnius“ viešėjo Gargžduose, kuriuose pelnė tris įvarčius ir išsivežė tris taškus. Pirmo kėlinio pradžioje kamuolį nukreipė Ema Khozrevanidzė, antrojo kėlinio pradžioje – Miglė Šilobritaitė. Nuo 58 minutės „Banga“ žaidė dešimtyje be pašalintos žaidėjos, o pergalę 3:0 įtvirtino Mila Piotrovič.