merginu-tren0000016514.jpg
2020-06-19
LFF tęsia atvirų treniruočių sesijas Vilniaus regiono merginoms

2005–2007 metais gimusios merginos kviečiamos sudalyvauti atvirosiose futbolo treniruotėse, kurios vyks birželio 23 ir 30 dieną, nuo 10:00 iki 12:00 valandos LFF stadione.

Pirma atviroji treniruotė LFF stadione buvo surengta birželio 17-ąją. Joje dalyvavusios futbolininkės taip pat yra kviečiamos prisijungti prie būsimų birželio mėnesio treniruočių.

Renginio tikslas – suteikti galimybę merginoms dalyvauti treniruotėje, kurią surengs LFF moterų futbolo vystymo vadovas, UEFA A kategorijos treneris Cèderique Tulleners.

Atvirąją treniruotę organizuoja ir kuruoja LFF techninis departamentas. Registracija į treniruotes vyks elektroninio pašto adresu l.artimavicius@lff.lt.

Registruojantis reikia nurodyti žaidėjos vardą, pavardę ir gimimo datą. Žaidėjų prašoma į LFF stadioną atvykti su savo treneriais ir sportine apranga.

Kviečiame renginyje dalyvauti žaidėjų mamas, tėvus, seses, brolius ir kitą palaikymo komandą.

#TheCentralCircle
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.