vaiku-gynimas.jpg
2021-11-20
Lapkričio 20-ąją minima Pasaulinė vaikų diena

LVJUFA kartu su UEFA sveikina visus jauniausius mūsų varžybų dalyvius ir futbolo bendruomenę su Pasauline vaikų diena.

Pasaulinė vaikų diena minima nuo 1954 metų, skatinant tarptautinę vienybę, žinių sklaidą apie vaikų teises ir gerovę. Šią dieną 1959 metais JTO Generalinė asamblėja priėmė Vaikų teisių deklaraciją, o 1989 metais – Vaikų teisių konvenciją.

„Mes tvirtai tikime, jog visi vaikai ir jaunuoliai turi teisę mėgautis futbolu saugioje ir pozityvioje aplinkoje. Kiekvienas, palaikantis ryšį su vaikais ar jaunuoliais, turi atlikti vaidmenį užtikrinant jų saugumą ir ginti jų teises“, – teigia UEFA futbolo ir socialinės atsakomybės direktorius Michele Uva.

UEFA ir organizacija „Terre des hommes“ parengė nemokamus kursus suaugusiems apie vaikų apsaugą, kuriuos galima išklausyti svetainėje www.uefa-safeguarding.eu/learning (anglų, prancūzų, rusų, vokiečių kalbomis).

Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.