2023-06-03
Klaipėdiečiai savo stadione pranoko „Samsung Galaxy Watch“ EJL U16 lyderį

Elitinės jaunių lygos U16 diviziono čempionų titulą užsitikrinęs FK „Žalgiris“ šeštadienį svečiavosi uostamiestyje. Šis susitikimas pasižymėjo įvarčių mūša ir pozityvo klaipėdiečiams suteikusia pergale.

Prieš rungtynes klaipėdiečiai išrikiavo garbės koridorių, pagerbdami šio sezono čempionus žalgiriečius. Nuaidėjus teisėjo švilpukui žalgiriečiai daugiau ypatingo svetingumo apraiškų nepatyrė, kadangi Klaipėdos FM kryptingai įgijo žaidybinę iniciatyvą ir siekė tik pergalės.

Vietos sirgaliai 22 minutę mėgavosi Manto Bogdanovo įvarčiu, o 37 minutę Povilas Šalčius padvigubino klaipėdiečių persvarą.

Žalgiriečiams pavyko 68 minutę surengti gražią kombinaciją pasibaigusia Simo Rasščevskio įvarčiu. Visgi aikštės šeimininkai neišleido persvaros, o 85 minutę Lukas Zelenius įtvirtino pergalę rezultatu 3:1.

Klaipėdos FM liko paskutinė Lietuvos atstovė Baltijos jaunimo futbolo lygoje, tad po šios pergalės atliks paskutinius pasiruošimo darbus prieš trečiadienio susitikimą su FS „Metta“.