2019-09-01
Kaunietės – per žingsnį nuo MEL čempionių titulo

Inauguracinį Merginų elitinės lygos sezoną netrukus gali vainikuoti SM „Tauras“ komandos triumfas.

Kaunietės šiandien Šventupės stadione iškovojo 7 iš eilės pergalę, nelengvai įveikusios Ukmergės SC bendraamžes rezultatu 2:0. Įvarčius pelnė Ema Kriaučiūnaitė 5 ir 74 minutę. Rezultatyviausios čempionato žaidėjos kraityje – jau 18 taiklių smūgių.

Vilniaus MFA „Žalgiris“ liko vienintele komanda, kuri gali sutrukdyti 21 tašką turinčioms kaunietėms iškovoti titulą, jeigu laimėtų visas savo rungtynes, o SM „Tauras“ pralaimėtų (žr. 3.15 punktą). Kauno atstovės užsitikrinti 1 vietą gali rugsėjo 13 d. namų rungtynėse prieš Utenos FK „Utenį“.

Sostinės komanda šiandien išvykoje 4:0 pranoko uteniškes, pasižymėjus Agnei Juozulynaitei, Austėjai Petkevičiūtei, Ugnei Slankauskaitei ir Irūnai Blaškytei.

Artūro Jonkaus fotoalbumas

Į 3 vietą pakilo Vilniaus regiono jungtinė komanda, Nemenčinėje 5:0 nustelbusi Gargždų FK „Bangą“. Pirmame kėlyje dublį atliko Goda Papartytė, po pertraukos pasižymėjo Aneta Kovalevskaja, Adriana Alekberovaitė ir Emanuela Koren.

Turo žaidėjomis nominuotos Ema Kriaučiūnaitė, Irūna Blaškytė ir Snežana Kazarina.

Autorius – Robertas Každanas, RenatasFoto nuotr.