0000024631.jpg
2021-08-28
Kaune įvyko atviroji atranka Pietų regiono žaidėjams

LFF Kauno treniruočių centre rugpjūčio 26-ąją susibūrė  2008 ir 2009 metais gimę žaidėjai iš Alytaus, Kauno ir Marijampolės apskričių.

Šie žaidėjai sudalyvavo LFF Techninio departamento surengtoje atvirojoje treniruotėje ir jų įgūdžius įvertino specialistai: LFF techninis direktorius Patrickas De Wilde, Lietuvos vaikinų U-15 rinktinės treneris Andrius Velička, treneriai Nerijus Bartkevičius, Gintautas Vaičiūnas ir Lukas Artimavičius.

„Nors lietus ir vėjas  praretino dalyvių gretas, bet aikštėje tikrai  nebuvo šalta. Kiekvienas atvykęs įrodė kad moka ir sugeba žaisti futbolą. Ši atviroji atranka užbaigė Techninio departamento vasaros renginių ciklą ir džiugu, kad jų metu išvydome nemažai gabių žaidėjų“, – apibendrino Lukas Artimavičius.

Atvirųjų treniruočių projektas atliepia 2020–2024 metų LFF techninės strategijos tikslą suteikti kiekvienam jaunuoliui šansą būti pastebėtam ir siekti savo svajones žaisti Lietuvos nacionalinėje rinktinėje.

#LFFprojektai
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.