1608714682-img-2020.jpg
2020-12-23
Jaunimo futbolo atstovai – Žaliosios komandos nariai

Lietuvai tampant vis labiau aktyvesne tarptautiniuose aplinkosaugos projektuose, žaliosios vertybės tampa puoselėjamos ir jaunimo futbolo atstovų.

„PlayGreen“ projektas siekia dviejų tikslų – sukurti galimybes jauniems žmonėms dalyvauti į sportą ir aplinkosaugą orientuotai savanorystei bei sukurti Europos organizacijų bendriją, kuri palaikytų tvarumo idėjas masiniame sporte, naudojant savanorystės programas ir dalinantis gerąja praktika.

Projekto „PlayGreen“ vieni iš savanorių yra Greta Guižauskaitė, Rūta Penikienė ir Robertas Každanas. Greta – aktyvi futbolininkė ir Lietuvos masinio futbolo projektų vadovė. Rūta – #LVJUFA administratorė ir „Ateitis CUP“ turnyrų vadovė. Robertas – jaunimo futbolo komunikacijos vadybininkas ir varžybų apžvalgininkas.

Kviečiame dar daugiau jaunimo futbolo atstovų prisijungti apie aplinkosaugos ir tvarumo futbole iniciatyvų. Aktualias naujienas rasite LFF svetainės skiltyje „Aplinkosauga“.

Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.