rkaukenoparamosgrupe.jpg
2021-08-31
Jaunimo futbolas palaiko „Aplenkime vėžį“ komandą

Lietuvos vaikų ir jaunių ugdymo futbolo asociacija (LVJUFA) prisijungė prie Rimanto Kaukėno paramos fondo kilnios akcijos.

„IKI Velomaratono“ metu „Aplenkime vėžį“ komanda aktyviai mynė dviračius skirtingo ilgio trasose, išreiškus palaikymą sunkiai sergantiems vaikams. Aukojantieji buvo apdovanoti specialiai sukurtais fondo „Aplenkime vėžį“ marškinėliais.

Įrašas apie „IKI Velomaratonas 2021“ iš fondo komandą „Aplenkime vėžį“

LVJUFA Valdybos sprendimu, asociacija fondui skyrė dalį lėšų iš Drausmės komiteto surinktų nuobaudų bei nupirko 150 marškinėlių „Aplenkime vėžį“ komandai.

„Kalbėjomės su pačiu Rimantu Kaukėnu apie fondo veiklą ir kaip galime pagelbėti. Pokalbio metu aptarėme, jog nemažai futbolą žaidžiančių vaikų susiduria su onkologinėmis ligomis, tad norėjome su jais solidarizuotis ir išreikšti palaikymą. Džiaugiamės galėdami savo indėliu prisidėti prie bendros misijos bei tikimės su fondu bendradarbiauti ir būsimų socialinių renginių vaikams“, – teigė LVJUFA prezidentas Dainius Gudaitis.

Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.