2023-05-21
Jaunieji riteriai priartėjo prie „Samsung Galaxy Watch“ EJL U18 sidabro medalių

Talentų FA-FK „Riteriai“ aštuoniolikmečiai 2:0 įveikė „Žalgirio“ bendraamžius bei sustiprino savo galimybes finišuoti prizinėje pozicijoje.

Nuo pat susitikimo pradžios šis Vilniaus derbis pateisino išankstinius lūkesčius, mat abi komandos pademonstravo atkaklią ir apylygią kovą. Per pirmąsias 45 minutes įvarčiai nekrito.

Skirtumą nulėmė antrojo kėlinio pradžia, kai aikštės šeimininkai pasinaudojo dviem progomis. 55 minutę Ernestas Januš Zdanovič taikliu smūgiu galva užbaigė jaunųjų riterių kombinaciją, o trijų minučių Augustas Zavackas įmušė įvartį.

Per likusį laiką nei vienai komandai nepavyko pakeisti rezultato, tad Talentų FA-FK „Riteriai“ džiaugėsi trimis taškais. Dabar jų sąskaitoje – 43 taškai per 22 žaistas rungtynes. Žalgiriečiai liko ketvertuke su 38 pelnytais taškais.