2019-11-08
Finišavo 2019 metų SHARP EJL sezonas

Lietuvos jaunimo futbolo čempionato paskutinės kovos sužaistos lapkričio 2-ąją. Čempionų titulus iškovojo Kauno ir Vilniaus komandos, o finaliniame ture paaiškėjo galutinis komandų prizininkių sąrašas.

SHARP Elitinės jaunių lygos U-19 diviziono nugalėtojais tapo SM „Tauro“-FK „Kauno Žalgirio“ vaikinai. Intriga dėl kitos prabos medalių išliko iki paskutinio 28-ojo turo. Sidabrą iškovojo Panevėžio Raimundo Sargūno SG, vienu tašku aplenkusi FA-FK „Panevėžį“. PRSSG puolėjas Armandas Kučys tapo rezultatyviausiu visos lygos žaidėju, pelnydamas 36 įvarčius.

Vilniaus FK „Žalgirio“ U-17 komanda tapo visos lygos rekordininke pagal pergalių skaičių, laimėjusi 25 iš 28 susitikimų. Šios amžiaus grupės sidabrą iškovojo Šiaulių SG-FA „Šiaulių“, o bronzos – FK „Vilniaus“-BFA jaunimas.

Sostinės žalgiriečiai iškovojo tarp pat EJL U16 diviziono aukso medalius, sidabrą pelnė Vilniaus FM, bronzą – Klaipėdos FM komandos.

Jauniausio čempionato diviziono prizininkais tapo Vilniaus FM, SM „Tauro“-FK „Kauno Žalgirio“ bei Klaipėdos FM ekipos.

Beatos Štampachovos nuotr.

Rezultatyviausių žaidėjų sąrašas

EJL U19: Armandas Kučys (R. Sargūno SG,36 įv.), Deitonas Vinckus (SM „Tauras“-FK „Kauno Žalgiris“, 31 įv.), Eimantas Abramavičius (FA-FK „Panevėžys“, 22 įv.), Faustas Steponavičius (R. Sargūno SG, 16 įv.), Alanas Marčiukaitis (FA „Dainava“, 15 įv.)

EJL U17: Mantas Pikčiūnas (SG-FA „Šiauliai“, 25 įv.), Silvestras Kanopa (Vilniaus FM, 23 įv.), Aleksas Okolovič (FK „Žalgiris“, 23 įv.), Titas Daškus (SM „Tauras“, 20 įv.), Gabijus Micevičius (SG-FA „Šiauliai“, 20 įv.).

EJL U16: Romualdas Jansonas (FK „Žalgiris“, 25 įv.), Enrikas Žukauskas (Klaipėdos FM, 14 įv.), Nojus Lukšys (FA-FK „Panevėžys“, 13 įv.), Joris Pikturna (FK „Žalgiris“, 12 įv.), Pijus Seikauskas (FA-FK „Panevėžys“, 12 įv.)

EJL U15: Giedrius Onuškevičius (Vilniaus FM, 27 įv.), Simas Civilka (Vilniaus FM, 15 įv.), Justinas Novik (Vilniaus FM, 13 įv.), Samvel Vardanyan (Baltijos FA, 12 įv.), Nojus Grudis (SM „Tauras“-FK „Kauno Žalgiris“), Martin Žarov (Baltijos FA, 11 įv.).