120997469-338884394042227-6452197500677165061-n.jpg
2020-10-06
Drausmės komitetas išnagrinėjo bylas dėl žaidėjų nedisciplinuotumo

Lietuvos vaikų ir jaunių ugdymo futbolo asociacijos (LVJUFA) Drausmės komitetas atkreipia varžybose dalyvaujančių organizacijų dėmesį į padažnėjusius atvejus dėl geltonų ir raudonų kortelių gausos, už kurias yra numatytos drausminės sankcijos.

Spalio 5 dienos posėdyje Vilniuje LVJUFA Drausmės komitetas priėmė 15 sprendimų, susijusių su Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Drausmės kodekso 41 straipsnio „Nedisciplinuotumas“ pažeidimais.

„Išnagrinėjome praeito mėnesio rungtynių atvejus, kuriose buvo viršytas geltonų ir raudonų kortelių limitas. Nustatyti 8 pažeidimai SHARP Elitinėje jaunių lygoje, 4 – Pirmoje lygoje, 3 – Jaunimo U-19 čempionate. Kortelių perteklius vyrauja U-17 ir U-16 amžiaus grupėse.

LVJUFA Drausmės komiteto vardu norėtume paprašyti varžybose dalyvaujančių organizacijų atkreipti didesnį dėmesį į „Fair Play“ principus. Skatiname žaisti ir elgtis garbingai, gerbti rungtynių varžovus ir teisėjus. Sezonui įpusėjus paskelbsime komandų „Fair Play“ reitingą. Tikimės, jog situacijų, kuomet būsime priversti skirti sankcijas, bus mažiau“, – teigė Drausmės komiteto pirmininkas Robertas Každanas.

LFF Drausmės kodekso 41 straipsnyje nurodyta, jog „Klubas, kurio Komanda per vienerias Rungtynes surenka 5 (penkias) geltonas arba 3 (tris) geltonas ir 1 (vieną) raudoną arba 2 (dvi) raudonas korteles baudžiamas 150 EUR (vieno šimto penkiasdešimt eurų) bauda. Klubui, kurio Komanda per vienerias Rungtynes surenka daugiau nuobaudų (geltonų ir/arba raudonų kortelių) gali būti skiriama ir didesnė bauda.“

LVJUFA varžybų nuostatai nurodo, jog skiriant pinigines sankcijas, reglamentuotas LFF Drausmės kodekse, taikoma pusė numatytos baudos. Todėl už kiekvienų rungtynių nedisciplinuotumo atvejį LFF Drausmės kodekso 41 straipsnį pažeidusiai organizacijai buvo skirta 75 EUR bauda.

#Elitinėlyga PirmaLyga
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.