2024-05-02
BYFL turnyre liko kova dėl paskutinio kelialapio į pusfinalį

Baltijos jaunimo futbolo lygos (BYFL) turnyras priartėjo prie pusfinalio etapo. Po šios savaitės jau yra žinomos 7 iš 8 komandų, kurios tęs pasirodymą kovojant dėl U15 ir U16 amžiaus divizionų trofėjų.

Šią savaitę turnyro ketvirtfinalyje rungėsi tik viena Lietuvos atstovė – Vilniaus BFA jaunimo iki 15 metų komanda. Ji gegužės 1 dieną atvyko į Rygą, kur tikėjosi atsirevanšuoti Rygos FS bendraamžiams už per pirmą dvikovą patirtą pralaimėjimą 0:1.

Šįsyk rungtynės susiklostė gerokai rezultatyviau. RFS ekipa pirmavo po Mikuso Zėgelės (3 min.) ir Zaharo Maligino (23 min.) įvarčių, tačiau dar pirmajame kėlinyje BFA sugebėjo išlyginti rezultatą Luko Skurvydo (24 min.) ir Igno Pukinsko (37 min.) taikliais smūgiais.

Deja, vilniečiams nesisekė antrajame kėlinyje. Du įvarčius skubiai pridėjo Zaharas Maliginas (44 ir 48 min.), o rygiečių atotrūkį padidino Rolandas Isakas (59 min.). Susitikimo pabaigoje Artjomas Kotovas (79 min.) įtvirtino galutinį rezultatą 6:2.

Ketvirtfinalio etape teliko vienerios rungtynės tarp „Kauno Žalgirio“ FA ir Vymsio MRJK. Pirmoje komandų akistatoje kiek nelauktai Estijos atstovai pasiekė pergalę rezultatu 5:1, tad kauniečių lauks kebli užduotis panaikinti 4 įvarčių deficitą.

Šio komandos susitiks gegužės 11 dieną nuo 10 valandos VDU Prezidento Valdo Adamkaus SC stadione. Kaip ir visas Lietuvoje vykusias BYFL turnyro rungtynes, taip ir šias transliuos futbolas.tv platforma.