2023-05-28
Baudinių serija papuošė „Samsung Galaxy Watch“ EJL U15 transliaciją

Šeštadienį Gargžduose išvydome atakų gausa paženklintą „Bangos“ ir Vilniaus BFA komandų dvikovą su dramatiška atomazga.

„Banga“ pirmoji džiaugėsi įvarčiu šiame susitikime, kai 4 minutę Vakaris Jurgutis po kampinio atliko galingą ir taiklų smūgį.

Žygimantas Jurevičius 19 minutę precizišku tolimu smūgiu išlygino rezultatą. Vėlesnėje rungtynių stadijoje abi komandos lepino žiūrovus pavojingomis atakomis ir mėgino išplėšti 3 taškus. Visgi, pagrindinis rungtynių laikas pasibaigė 1:1, tad nugalėtoją turėjo nuspręsti baudinių serija.

Pastarojoje Vilniaus BFA sugebėjo įveikti aikštės šeimininkus rezultatu 6:5, lemiamą smūgį atlikus Norvilui Galadauskui.