2023-02-21
Baltijos jaunimo lygos 2-asis turas paženklintas įspūdingais įvarčiais ir dviem lygiosiomis

Turiningas savaitgalis džiugino Lietuvos jaunimo futbolo aistruolius, kurie galėjo stebėti BYFL turnyro rungtynes Kaune, Vilniuje ir pirmąkart Marijampolėje.

Vasario 18 ir 19 dienomis vyko antro turo susitikimai. BYFL U15 diviziono komandos žaidė Lietuvoje, o U16 diviziono komandoms teko grumtis išvykose.

BYFL U15 A grupė: „Geležinio vilko“ istorinė pergalė, nulinės lygiosios Marijampolėje

Transliacijų maratonas per futbolas.tv platformą prasidėjo nuo VFA „Geležinis vilkas“ ir JK „Tallina Kalev“ komandų akistatos. Lyginant su kitais turo susitikimais, šios rungtynės nepasižymėjo susikurtų progų gausa, tačiau tikslui pasiekti „Geležiniam vilkui“ užteko Nelijaus Verbicko taiklaus smūgio 59 minutę ir patikimos gynybos. „Juodai balti“ šventė savo debiutinę pergalę Baltijos lygos istorijoje rezultatu 1:0.

N. Verbicko komentaras | L. Pečuro komentaras

Be įvarčių susiklostė „BE1 NFA“ ir SK „Supernova“ susitikimas, nepaisant aikštės šeimininkų įgytos žaidybinės iniciatyvos ir 60 minutę pelnytos teisės mušti baudinį.

G. Barkausko komentaras | D. Musleros Rodriguezo komentaras

BYFL U15 B grupė: „Žalgiris“ tapo lyderiu, BFA neišsaugojo persvaros

Sekmadienį žiūrovai buvo lepinami įvarčių gausa bei grožiu. FK „Žalgiris“ susirungė su „RFS“ ekipa iš Rygos ir pranoko varžovus rezultatu 3:1. Pergalę „žaliai baltiems“ išplėšė Rapolo Pikelio dublis antrajame kėlinyje.

K. Gusto komentaras | T. Statkevičiaus komentaras

Permainingai susiklostė Vilniaus BFA dvikova su Tartu JK „Vaprus“. Aikštės šeimininkai į rungtynių pertrauką žengė turėdami dviejų įvarčių persvarą, pasižymėjus Kirilui Ambrusevičiui ir Aleksandrui Tkačukui. Estijos atstovai nepasidavė ir per likusį laiką sugebėjo pasiekti juos tenkinusias lygiąsias.

K. Ambrusevičiaus komentaras | I. Morino komentaras

BYFL U16 A grupė: visiškai skirtingi Lietuvos atstovų startai

FA „Panevėžys“-PRSSG ekipa sužaidė savo debiutines rungtynes Rygoje prieš Latvijos čempionę FS „Metta“. Iki 63 minutės panevėžiečiai atsiliko minimaliu skirtumu, tačiau per likusį laiką „Metta“ įnirtingai pasinaudojo savo progomis ir sutriuškino varžovus 7:0.

Klaipėdos FM tuo metu žaidė Taline savo pirmas rungtynes prieš JK „Vaprus“ ir užtikrintai įveikė Estijos futbolininkus 5:0. Klaipėdiečių gretose dublį pelnė Mantas Bogdanovas, o po vieną įvartį – Edgaras Bierontas, Ugnius Krukauskas ir Jokūbas Norkus.

BYFL U16 B grupė: „Žalgiriui“ užteko dviejų įvarčių, „BE1 NFA“ – neužteko trijų

Sekmadienį iš Talino su trimis taškais sugrįžo „žaliai balti“. Vilniečiai įgijo dviejų įvarčių persvarą, pirmajame kėlinyje pasižymėjus Ignui Germanui ir Rokui Bassus. Antroje rungtynių pusėje JK „Tarvas“ sugebėjo sušvelninti skirtumą iki 1:2.

Skaičiai švieslentėje labiausiai keitėsi Rygoje, BFC „Daugavpils“ ir „NFA BE1“ bendraamžių akistatoje. Per pirmąjį kėlinį komandos apsikeitė po du įvarčius, o antrajame kėlinyje Latvijos atstovai užsitikrino pergalę 4:3. Kauniečių įvarčių autoriais tapo Airik Balasanov, Skirmantas Paukštys ir Vakaris Kniūkšta.