00dsc-9455.jpg
2021-08-26
Aukštaitijos regiono vaikinai parodė savo meistriškumą atvirojoje treniruotėje

Futbolo akademijos „Panevėžys“ aikštė tapo traukos centru 2008 ir 2009 m. gimimo žaidėjams, kurie rugpjūčio 25-ąją išbandė jėgas LFF Techninio departamento suorganizuotoje treniruotėje.

74 žaidėjai iš Panevėžio, Šiaulių ir Utenos apskričių užsiregistravo dalyvauti treniruotėje, kuriai vadovavo LFF techninis direktorius Patrickas De Wilde, vaikinų U-21 rinktinės treneris Marius Stankevičius, treneriai Vilius Lapeikis, Žilvinas Banys ir Lukas Artimavičius.

Tai – jau trečioji iš keturių šiųmečių atvirųjų treniruočių Lietuvos regionų jauniesiems futbolininkams. Pirmosios birželį buvo surengtos Vilniuje ir Kretingoje, o ciklą užbaigs rugpjūčio 26-osios treniruotė LFF Kauno treniruočių centre, skirta įvertinti Alytaus, Kauno ir Marijampolės apskričių futbolininkus.

Atvirųjų treniruočių projektas atliepia 2020–2024 m. LFF techninės strategijos tikslą suteikti kiekvienam jaunuoliui šansą būti pastebėtam ir siekti savo svajones žaisti Lietuvos nacionalinėje rinktinėje.

#LFFprojektai
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.