1649248069-susirinkimas-lvjufa.jpg
2022-04-06
Surengtas eilinis LVJUFA visuotinis narių susirinkimas

Balandžio 6 dieną Vilniuje įvyko Lietuvos vaikų ir jaunių ugdymo futbolo asociacijos (LVJUFA) visuotinis narių susirinkimas, kuriame buvo pristatyta asociacijos metinė veikla, patvirtinta finansinės būklės ataskaita ir įstatų korekcijos.

Susirinkimas prasidėjo nuo LFF prezidento Tomo Danilevičiaus sveikinimo žodžio susirinkimo dalyviams ir padėkojo jiems už jų kasdienį indelį į Lietuvos futbolo vystymą bei asociacijai už sklandų varžybų ir naujų projektų vykdymą. T. Danilevičius taip pat padėkojo asmenims, padedantiems Ukrainos piliečiams priimant juos į Lietuvos futbolo bendruomenę bei išreiškė viltį, kad karas greičiau pasibaigtų.

LVJUFA prezidentas Dainius Gudaitis kreipimosi metu džiaugėsi asociacijos atlikta veikla ir numatytais ateities planais. 2021 metais pavyko kilstelėti varžybų lygį, išbandyti naujas veiklos kryptis ir dalyvauti bendruose projektuose su LFF. D. Gudaitis padėkojo visiems dalyvaujantiems LVJUFA veikloje asmenims, siekiantiems bendrų tikslų kelti jaunimo futbolo lygį Lietuvoje.

LVJUFA direktorius Algirdas Kvalkauskas detaliai pristatė asociacijos 2021 metų veiklos ataskaitą: įgyvendintus varžybų pokyčius, projektus, bendradarbiavimą su asociacijos partneriais, socialinę veiklą, pagrindinius iššūkius Veiklos ataskaitą užbaigė 2022 metų tikslų pristatymas.

Susirinkimo dalyviai vienbalsiai patvirtino finansinių ataskaitų rinkinį ir LVJUFA įstatų pakeitimus.

Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.