samsung-galaxy-watch-elitine-jauniu-lyga-01.png
2023-11-30
Reportažas: „Samsung Galaxy Watch“ EJL dalyviai džiaugiasi konkurencingu sezonu

2023–2024 metų Elitinės jaunių lygos sezonas pasiekė pirmosios pusės pabaigą, tad kviečiame įvertinti dalyvių įspūdžius iš 16-ojo turo rungtynių Marijampolės arenos manieže.

Reportažas futbolas.tv platformoje

„Samsung Galaxy Watch“ Elitinei jaunių lygos pirmai sezono pusei einant į pabaigą, norėčiau pasidžiaugti komandų pasirodymais. Po žiemos pertraukos sezono antroji pusė mus pasitiks su naujovėmis – po antro rato varžybos skils į du pogrupius dėl 1–6 ir 7–12 vietų kiekvienoje amžiaus grupėje. Kiekvienos komandos taškai bus sumažinti perpus, kas padidins įdomumą komandos varžantis iki pat sezono pabaigos.

Labai noriu padėkoti mūsų rėmėjui „Samsung Galaxy Watch“ už didesnį kiekį transliacijų ir galimybes gerinti jų kokybę, taip pat komandoms ir treneriams, kurie ruošiasi ir stengiasi tobulėti. Išėjus į žiemos pertrauką, žaidėjams linkiu nesustoti treniruotis bei ruošis antrajai sezono pusei“, – sakė LVJUFA direktorius Algirdas Kvalkauskas.

Savo įspūdžiais reportažo metu pasidalino EJL U15 diviziono lyderės Vilniaus BFA treneris Dmitrij Kartašov bei Marijampolės FC treneris Algimantas Dvareckas.

„Mūsų iš anksto kelti tikslai buvo papulti į šešetą, kad galėtume kovoti tarp geriausiųjų, nes, kaip žinote, pavasarį dar liks penki turai ir lentelė skils į dvi dalis. O kol kas iš pirmų komandų taškus gali atimti paskutinės ar žemiau stovinčios komandos“, – apibendrino A. Dvareckas.

„Čia fantastiška lyga, iš tikrųjų. Turbūt septynios komandos šiame sezone išvis apylygės. Su kiekviena komanda labai sunku žaisti, bet labai naudinga“, – teigė D. Kartašov.

#Elitinėlyga
Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.