lvjufa-varzybu-kamuolys.jpg
2024-05-20
Pranešimas dėl padažnėjusių nesportiško elgesio atvejų

Reaguodama į pranešimus dėl nesportiško elgesio atvejų rungtynių metu, Lietuvos vaikų ir jaunių ugdymo futbolo asociacija (LVJUFA) kviečia visus varžybų dalyvius laikytis Drausmės ir Etikos kodekso normų bei netoleruoti nesportiško ir smurtinio elgesio apraiškų.

LVJUFA bendradarbiauja su LFF Drausmės komitetu, vykdant tyrimus dėl drausminių incidentų. Pastaruoju metu padažnėjo pažeidimų, susijusių su žiūrovų ir žaidėjų necenzūrinėmis replikomis kitiems varžybų dalyviams bei šiurkščių pražangų per rungtynes.

Asociacija atkreipia dėmesį, kad nepagarba teisėjams prieš, per ir po rungtynių bei reiškiama neapykanta dėl amžiaus, lyties, rasės, etninės priklausomybės ar socialinės padėties nebus toleruojama. LVJUFA sveikina iniciatyvą glaudinti bendradarbiavimą tarp futbolo akademijų ir teisėjų bendruomenės.

„LVJUFA pastaruoju metu sulaukė pranešimų apie nederamą trenerių, žiūrovų ir jaunųjų futbolo elgesį rungtynių metu. Turime visi kartu reaguoti ir spręsti problemas, tiesiogiai įtraukiant futbolo akademijų ir teisėjų atstovus, nes tik produktyvus dialogas yra tinkama problemų sprendimo pradžia. Jaunimo futbolas – tai erdvė tobulėti ne tik žaidėjams ir treneriams, bet ir teisėjams. Varžybose visi kartu turime užtikrinti, kad dalyviams būtų smagu mėgautis žaidimu“, – pažymėjo LVJUFA atstovė Rūta Penikienė.

Susijusios naujienos
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Privatumo politika.